Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/jgpbvblt/20plast.com/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش عمده ظروف یکبار مصرف گیاهی با کیفیت - 20 پلاست

فروش عمده ظروف یکبار مصرف گیاهی با کیفیت

فروش عمده ظروف یکبار مصرف گیاهی با کیفیت خوب و در طرح های متنوع در این مرکز آماده پذیرش سفارشات از سراسر کشور می باشد.

فروش ظروف یکبار مصرف گیاهی

ظروف یکبار مصرف از جمله ظروف پر کاربرد در زندگی امروز است که بسیاری از شرکت ها و رستوران ها و اداره ها از این ظروف استفاده میکنند.

ظروف یکبار مصرف گیاهی از بهترین نوع ظروف یکبار مصرف است که بسیار بسیار پر استفاده و از نظر کیفیت بسیار عالی می باشد.

به دلیل نوع روند تولید و مواد به کار برده شده در ساخت ظروف یکبار مصرف گیاهی این ظروف مزایای زیادی نسبت به دیگر انواع ظروف یکبار مصرف را دارد.

چرا از ظروف یکبار مصرف گیاهی استفاده کنیم؟

این ظروف با توجه نوع تولیدشان اثرات سوء زیست محیطی بسیار کمتری را دارند. از طرفی به سلامتی انسان نیز آسیب بسیار کمتری را وارد می کنند.

این آسیب کمتر به طبیعت و بدن انسان سبب می شود که استفاده از این ظروف در جامعه بیشتر شده باشد.

برای مثال وقتی غذای داغ در ظروف یکبار مصرف ریخته شود واکنش های شیمیایی انجام می شود که باعث بروز برخی از بیماری ها در بدن انسان می شود.

از طرفی این ظروف به دلیل این که از مواد طبیعی تولید می گردند در طبیعت راحت تر تجزیه می شوند و این مواد طبیعی به صورتی است که سعی شده از مواد شیمیایی کمتری در ان استفاده شود.

فروش عمده ظروف یکبار مصرف گیاهی

در روند تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی مواد طبیعی مانند نشاسته ذرت و سیب زمینی و گندم به کار برده شده است و این مهم ترین دلیل برای آسیب نرساندن به سلامتی انسان و همچنین آسیب نرساندن به محیط زیست است.

برای خاصیت پلیمری و ضد اب بودن از موم عسل و روغن های گیاهی استفاده شده و قابلیت تجزیه پذیری این ظروف به صورتی است که به مدت 5 تا 6 ماه بدون هیچ ضرری به محیط زیست تجزیه می شود.

شما برای سفارش و گرفتن لیست قیمت می توانید با کارشناس و مشاور فروش ما در ارتباط باشید.

ما تمایل زیادی به شنیدن نظرات انتقادات و پیشنهادات شما در زمینه محصولات و هر چیز دیگری که باعث بهبود روند کاری ما می شود را داریم.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما