Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/jgpbvblt/20plast.com/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی - 20 پلاست

شرکت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

شرکت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی نمونه های مختلفی از این محصولات را در کارتن های 500 عددی و 1000 عددی به خریدارهای عمده عرضه می کند. این محصولات با بهترین متریال تولید می شوند و می توانند مزیت های بی شماری را برای مصرف کننده ها داشته باشند. این ظروف محصولات پر فروشی در مکان هایی مانند اغذیه فروشی، رستوران ها، فست فود ها و بنکدارهای فعال در سراسر کشور هستند.

شرکت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف آلومینیوم پرکاربرد

از زمانی که بشر به زندگی مدرن عادت بیشتری کرد محصولات مختلفی در دسترس تولید قرار گرفتند که هر یک می توانند بخشی از نیاز های افراد را برطرف کنند.

یکی از این محصولات ظروف یکبار مصرف غذا است که در سال های اخیر شاهد مدل های مختلفی از محصولات تولید شده در این زمینه هستیم.

ظروف یکبار مصرف آلومینیوم پرکاربرد

ظروف یکبار مصرف با متریال های مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها در نهایت جزئی از نمونه های این محصولات محسوب می شوند و در مکان های مختلفی کاربرد پیدا می کنند.

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی را می توان یکی از محصولات مورد استفاده در مکان هایی بیان کرد که پخت و پز غذا بیرون بر دارند و قصد دارند از ظرف های با کیفیت و دوستدار محیط زیست استفاده کنند.

از پر کاربردترین مدل های آن ها ظرف تک پرسی آلومینیومی است که می تواند یک پرس برنج را در خود جای دهد.

از طرف دیگر مدل های دیگری مانند دو پرسی، دوخانه کبابی و دو خانه مرغی و همچنین دیس های کبابی هم مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید کننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

کارخانه های تولید کننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی سعی دارند تا در اکثر اوقات محصولات پر کاربرد و پر مصرف را در اختیار خریدارها قرار دهند.

در برخی از نمونه های تولید شده، شرکت ها سعی دارند تا ظروف یکبار مصرف آلومینیوم را در ضخامت های مختلفی تولید کنند تا افرادی که قصد دارند از محصولات با کیفیت تر استفاده کنند بتوانند ظرف مورد نیاز را خریداری کنند.

تولید کننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

برای مثال برخی از ظرف ها در ضخامت های 50 تا 55 میکرون تولید می شوند که می توانند برای ظرف تک پرسی برنج مورد مناسبی باشند.

در برخی از ظروف هم مشاهده می کنیم که میکرون آن ها بالا 65 است که می تواند ایستادگی بیشتری را داشته باشد. این ضخامت ها بیشتر در مدل هایی مانند دیس کبابی و مدل هایی از این قبیل یافت می شود.

در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش عمده، می توانید با برقراری تماس با مشاوران بخش فروش، علاوه بر اطمینان از مدل و کیفیت ظرف، از قیمت های ظروف هم مطلع شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما