Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home/jgpbvblt/20plast.com/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید ظروف یکبار مصرف جدید صادراتی - 20 پلاست

تولید ظروف یکبار مصرف جدید صادراتی

تولید ظروف یکبار مصرف در طرح ها و مدل های جدید در این شرکت برای عرضه به بازار های داخلی و بازار های فروش صادراتی انجام می شود. صادرات ظروف یکبار مصرف جدید تولید شده در این شرکت توانسته بسیاری از نیاز های افراد را در زمینه استفاده از ظروف یکبار مصرف بهداشتی و در عین حال مدرن و شیک برآورده کند.

ظروف یکبار مصرف مشکی چندخانه

ظروف یکبار مصرف جدید

ظروف یکبار مصرف مشکی چند قسمتی یکی از بهترین و شیک ترین محصولاتی است که در ایران توسط این شرکت عرضه می شود و دارای طراحی های منحصر به فردی می باشد.

این ظروف با داشتن محصولاتی مانند ظرف تک پرسی و چند خانه می توانند بسیاری از مرکز ها و مکان هایی را که نیاز به ظروف بهداشتی و شیک دارند را برطرف نمایند.

پایه این ظروف به صورت دیفالت مشکی است و یک ظاهر بسیار شیک و منحصر به فرد به ظرف می دهد. اما برخی از خریدار ها نیاز دارند تا این محصولات را در رنگ بندی های مخلتفی خریداری کنند که در این صورت می توان سفارش این محصولات را در رنگ های دلخواه داد.

نمونه رنگ هایی که در کنار رنگ مشکی برای این ظرف ها طرفدار های بسیار زیادی دارند موارد زیر هستند:

  • قرمز
  • سفید
  • سبز

این رنگ ها مانند در این شرکت در برخی از ظروف ظاهر بسیار لاکچری به ظرف می دهد که می تواند برای بسیاری از مشتری ها جلب توجه کند.

این نکته را نیز باید بیان کنیم که این محصولات هم دارای درب های شفاف هستند و هم می توان آن ها را در مایکروویو قرار داد!

ظروف یکبار مصرف کترینگ

ظروف یکبار مصرف جدید

ظروف یکبار مصرف کترینگ عموما ظرف های چند خانه هستند که دارای مدل های طراحی متفاوتی می باشند. این ظروف در کیفیت های فوق العاده عالی تولید می شوند که در صورت دلخواه می توان آن ها را با درب نیز سفارش داد.

سفارش این ظروف با درب می تواند بیشتر به عنوان ظروف بیرون بر غذا مورد استفاده قرار بگیرد. درب این ظروف کاملا شفاف است و محتویات درونی آن ها به صورت واضح مشاهده می شود.

بدنه این ظرف ها از جنس پلی پروپلین است و دارای کیفیت عالی می باشد.

ظروف یکبار مصرف بسته بندی بستنی

ظروف یکبار مصرف جدید

بستنی ها نیز از محصولاتی هستند که پس از تولید شدن در کارخانه ها نیاز دارند تا در ظروف مناسبی بسته بندی شوند. بسته بندی این محصولات می تواند در ظرف های مختلفی انجام شود.

یکی از ظروفی را که این شرکت به شما معرفی می کند ظروف رنگی درب دار بسته بندی بستنی است که دارای ظاهری بسیار فوق العاده و طراحی خاص است.

از طرفی این محصولات دارای قیمت های بسیار مناسبی هستند که می توانند مورد استفاده کارخانه های لبنیاتی و تولید کننده بستنی قرار بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما